Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
menu
menu
menu
menu

Informacje i rezerwacje zabiegów:
Recepcja SPA Hotelu Kudowa **** Manufaktura Relaksu
Tel.: +48 74 869 77 17
e-mail: spa@hotelkudowa.pl

NOWOŚĆ - kuracje KOLAGENOWE NA TWARZ

Kolagen jest najważniejszym, włóknistym białkiem ludzkiego organizmu, który stanowi większość białek tkanki łącznej, gałki ocznej, skóry i wielu innych narządów. Nasza skóra wytwarza kolagen, który odpowiedzialny jest za zatrzymanie procesu starzenia się. Po 25 roku życia produkcja kolagenu w naszym ciele systematycznie spada (powodując zmarszczki i starzenie się skóry). Skóra u osób, które stosują kolagen naturalny starzeje się później, gdyż oprócz hamowania procesu starzenia się, poprawia syntezę kolagenu, który jest wytwarzany w naszym ciele (nasza skóra zaczyna go wytwarzać więcej). Istotnym warunkiem całego procesu jest to aby kolagen był pochodzenia naturalnego (zgodnego z naszą syntezą skóry).

Zabieg LIFTINGUJĄCO-NAWILŻAJĄCY Z KOLAGENOWĄ MASKĄ ZE ZŁOTEM (kolagenowy żel do mycia twarzy, kolagenowy peeling, kolagenowy tonik, kolagen PLATINUM połączony z krótkim masażem twarzy, złota maska kolagenowa, krem kolagenowy)

Czas trwania 60 min. Cena zabiegu – 200 PLN

Zabieg na bazie naturalnego kolagenu „OCZYSZCZENIE & NAWILŻENIE” (kolagenowy żel do mycia twarzy, kolagenowy peeling, kolagenowy tonik, kolagen PLATINUM połączony z krótkim masażem twarzy, krem kolagenowy) Czas trwania 40 min. Cena zabiegu – 120 PLN

ZABIEGI NA TWARZ

PRP / Terapia totalnie odmładzająca / Alternatywa dla zabiegów z osoczem bogatopłytkowym  * NOWOŚĆ - ŚWIATOWY HIT!

Czas trwania ok. 60 min. Cena 250 PLN

Inspirowana medycyną regeneracyjną terapia PRP to alternatywa dla zabiegów z osoczem. Opiera się na działaniu peptydów, które remodelują skórę i przywracają jej blask. Terapia uderzeniowa do kompleksowego odmładzania skóry dojrzałej.

UNITONE TXA / Terapia wyrównująca koloryt skóry **

Czas trwania ok. 60 min. Cena 160 PLN

Nowoczesna terapia dermokosmetyczna przeznaczona do wyrównywania kolorytu oraz zaburzeń pigmentacyjnych każdego rodzaju cery. Zawarty w składzie kwas trenaksamowy pozwala regenerować skórę o przebarwieniach na podłożu hormonalnym, pozapalnym, posłonecznym.

BIOMIMETIC PEPTIDE THERAPY / Terapia biomimetryczna ** NOWOŚĆ - ŚWIATOWY HIT!

Czas trwania ok. 60 min. Cena 160 PLN

Biomimetryczna terapia oparta na kompleksie peptdowym, aktywnie przeciwdziała oraz redukuje oznaki starzenia. Specjalne produkty stworzone na bazie polimerów i kwasu hialuronowego pozwala błyskawicznie uzyskać efekt liftingu i wypełnić zmarszczki.

* Do zabiegu możliwość zastosowania dodatkowej maski algowej o właściwościach liftujących i odmładzających na twarz   + 50 PLN

** Mezoterapia bezigłowa   + 60 PLN

DAR NATURY - ECO BEAUTY  ok. 40 min., 90 PLN NOWOŚĆ

Połączenie czarnego mydła peelingującego na bazie 37 ziół oraz maski z białej glinki, która jest delikatna, lekka i jedwabista. Zabieg polecany w szczególności do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, dojrzałej i zmęczonej. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia nie naruszajac jej bariery ochronnej. Biała glinka zawiera sole mineralne oraz cenne mikroelementy.

LACTOBIOTIC & VITAMINE C  ok. 40 min., 100 PLN

Zabieg doskonale regenerujący skórę. Połączenie odpowiednio dobranego do rodzaju skóry peelingu oraz maski algowej z aktywnym kwasem laktobionowym oraz witaminą C.

TXA & PEARL ok. 40 min., 100 PLN

Zabieg doskonale rozświetlający skórę. Połączenie odpowiednio dobranego do rodzaju skóry peelingu oraz maski algowej z aktywnym kwasemtraneksamowym  oraz wyciągiem z perły.

Zobacz film
Dołącz do nas