Mikroklimat Kudowy Zdroju, cisza i urzekające krajobrazy odświeżają przepracowane umysły a nowocześnie wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjno bankietowe tworzą idealne środowisko kreatywnej pracy.

Hotel Kudowa**** posiada salę szkoleniową Kantata i Uwertura oraz Kolumnową salę konferencyjną, które mogą pomieścić od 30 do 200 uczestników spotkania.

Organizacja bankietu wiąże się ze znalezieniem odpowiedniego miejsca. Hotel Kudowa**** posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze dużych imprez firmowych w Kudowie Zdrój, jak i mniejszych kameralnych spotkań. O doznania kulinarne Państwa Gości zadba nasz szef kuchni, a bogaty wybór dań zaspokoi podniebienie nawet najbardziej wymagających smakoszy. Z kolei pracownicy restauracji zadbają o to, by niczego Państwu nie brakowało. Przestronna, klimatyzowana sala mogąca pomieścić do 120 osób, a także bardzo dobra infrastruktura hotelu gwarantuje wygodę i komfort podczas uroczystości.

Bardzo chętnie pomożemy w organizacji czasu wolnego Państwa Gości, służymy doświadczeniem i poradą. Powiedzcie nam na co macie ochotę, a my zajmiemy się resztą - wszystko zależy od Państwa wizji. Dzięki atrakcjom dostępnym w naszej okolicy, poznasz bliżej swoich pracowników, odkryjesz nowe potencjały i zbudujesz świetną atmosferę w swoim zespole. Proponujemy Państwu pomoc w zorganizowaniu różnego rodzaju zajęć, które uprzyjemnią pobyt uczestnikom szkolenia.

Celem pytań związanych z organizacją wyjazdu grupy i ustaleniem dostępnego terminu, prosimy o kontakt z działem sprzedaży i rezerwacji grupowych, który zapewni fachową obsługę.

Napisz do nas