Czyste powietrze zaostrza apetyt, wyczula smak i delikatnym czyni każde podniebienie. Szef kuchni z pieczołowitą starannością przygotowuje każde danie. Zachęcamy do zapoznania się z kartą menu oraz do degustacji oferowanych potraw w hotelowej restauracji

Szef kuchni eleganckiej restauracji poleca urozmaicone specjały kuchni polskiej i regionalnej. Restaurację łatwo znaleźć, ale bardzo trudno z niej wyjść. Tu naprawdę apetyt rośnie w miarę jedzenia. Letni taras przy restauracji zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Każdy z pobytów zawiera bogate śniadanie w formie bufetu. Zachęcamy do realizacji ofert z obiadokolacją. Szeroki wybór dań kuchni regionalnej z pewnością zadowoli każdego. Obiadokolacje można wybrać na poszczególne dni pobytu również w trakcie jego trwania.

Bar to doskonałe miejsce do spędzenia miłych chwil z filiżakną aromatycznej kawy w ręku lub przy lampce ulubionego wina. Znajdą tu też coś dla siebie smakosze piwa i wykwintnych drinków.

Pon. - Ndz. 14:00 - 21:30

Śniadanie 8:00 - 11:00

Obiadokolacje 16:00-19:00

Hotelowy taras przy restauracji położony wśród zieleni, obok strumyczka i oczka wodnego, stanowi idealne miejsce na delektowanie się aromatyczną, poranną kawą lub orzeźwiającym long-drinkiem w czasie pogodnych dni.

Lobby to miejsce do relaksu, kameralnych spotkań bądź poczytania książki. Lobby mieści się tuż obok pokoju zabaw i sali gier, telewizor umożliwia oglądanie meczów sportowych, koncertów muzycznych i filmów.

Hotel posiada doskonałe warunki do organizacji bankietów, spotkań biznesowych i przyjęć okolicznościowych do 150 osób. Bogaty program atrakcji dodatkowych będzie doskonałym uzupełnieniem imprez rodzinnych, integracyjnych i szkoleniowych.

Przyjęcia urodzinowe, chrzciny, komunie, rocznice. Szczególne momenty w życiu należy celebrować w szczególnym miejscu. Dostosujemy ofertę do Państwa oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu z Działem Marketingu.

Chata grillowa to doskonałe miejsce do organizacji imprez plenerowych przez cały rok. Zapraszamy na biesiady tematyczne i spotkania firmowe dla grup do 150 osób. Rozległy teren wokół hotelu umożliwia także organizację imprez sportowo-rekreacyjnych z indywidualnie przygotowanym programem aktywnego spędzenia czasu.