Hotel Kudowa**** Manufaktura Relaksu dysponuje komfortowymi pokojami i apartamentami oraz kameralną restauracją wraz z tarasem letnim, Lobby Barem, trzema salami konferencyjnymi. Ogromnym atutem Hotelu Kudowa**** jest  Wellness & SPA z krytym basenemi i kompleksem saun. Szeroka gama usług SPA pozwala na realizację wybranych ofert. Nasz obiekt to wyróżniajace się miejsce w Kudowie Zdrój. 4-gwiazdkowy hotel jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług. Hotel posiada dwie windy pozwalające na swobodną komunikację między wszystkimi kondygnacjami oraz obszerny, monitorowany i ogrodzony parking. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet.


Prezentacja hotelu

Hotel dysponuje 63 komfortowo urządzonymi pokojami i apartamentami. Urządzone z wielką starannością wnętrza hotelu zapewniają Gościom doskonały wypoczynek.  Każdy rodzaj pobytu zawiera  dostęp do Strefy Wellness: krytego basenu, kompleks saun i urządzeń stacjonarnych do ćwiczeń.

Pokój Superior

Do dyspozycji Gości w Strefie Wellness udostępniamy: kryty basen o długości 13 m i szerokości 7 m z wodnymi atrakcjami (kaskada wodna, gejzer, dysze masujące i przeciw-fala)  kompleks saun, w tym dwie sauny fińskie, łaźnię parową oraz saunę infrared, salkę z urządzeniami stacjonarnymi do ćwiczeń. Polecamy również zapoznać się z ofertą zabiegów w hotelowym SPA, które jest dedykowane jako miejsce relaksu i spełnienia.

Dzieci znajdą swoje stałe ulubione miejsca w pokoju pełnym zabawek oraz na placu zabaw na zewnątrz tuż obok parkingu. W pokoju zabaw są również dostępne piłkarzyki, a w sąsiedniej sali jest stół do tenisa oraz konsola do gier. Hotelowa strefa dziecka jest odpowiednim miejscem dla najmłodszych jak i dla starszych dzieci i młodzieży.

Położenie Hotelu Kudowa**** Manufaktura Relaksu w kurorcie Kudowa Zdrój stanowi dużą atrakcję ze względu na tradycję turystyczno-uzdrowiskową Kudowy. Dużą zaletą jest bliskość kudowskiego Parku Zdrojowego (tylko 200 m od hotelu) oraz sąsiedztwo pięknych Gór Stołowych.

Apartament
Pokój Superior
Pokój Superior
Pokój Superior

Hotel Kudowa**** Manufaktura Relaksu oferuje preferencyjne ceny dla dużych rodzin i seniorów.

Jesteśmy partnerem KARTY DUŻEJ RODZINY oraz OGÓLNOPOLSKIEJ KARTY SENIORA.

Karta Dużej rodziny przysługuje wszystkim rodzinom posiadającym przynajmniej troje dzieci. Ogólnopolska Karta Seniora dostępna dla wszystkich osób powyżej 60 roku życia.

Posiadaczom kart oferujemy zniżki:

  • 10% zniżki od cennika hotelowego,
  • 10% zniżki od pakietów pobytowych.

Zniżki nie łączą się z innymi promocjami i dotyczą rezerwacji dokonanych bezpośrednio w hotelu.

Opinie Gości

Hotel Kudowa spełnił nasze oczekiwania w 120%. Załoga miła i uśmiechnięta. Czysto, spokojnie, strefa relaksu zawsze dostępna bez tłoku. Dla dzieci park linowy w cenie, piękne okolice do zwiedzania.

Hotel przepiękny, wspaniałe jedzenie, cudowna obsługa. Byliśmy z mężem zachwyceni pobytem. Na pewno tam wrócimy!

Idealny dla rodzin z dziećmi, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla maluszków pokój zabaw, dla nastolatków tenis, piłkarzyki, basen. Rodzice też znajdą tu swoją chwilę relaksu.

Chciałbym podziękować personelowi hotelu za bardzo przychylne podejście do zakwaterowania osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim. Spędziliśmy piękne dni w hotelu z bogatą ofertą wellness. Świetna kuchnia!

Wybór miejsca pobyt w Kudowie Zdrój do najprostszych nie należy. W mieście można znaleźć szereg atrakcyjnych willi, pensjonatów czy hoteli. Po długich analizach wybraliśmy Hotel Kudowa. I było warto. Hotel wart czterech gwiazdek. Z wyboru jesteśmy bardzo zadowoleni i planujemy wrócić do niego za rok.

Hotel w fantastycznej lokalizacji, blisko do wszystkich ciekawych miejsc. Pokoje czyste i przestronne, obsługa bardzo miła. Śniadania bardzo dobre. Szczerze polecam!